Urodziny na zielono

Kilka miesięcy temu znalazłam w szafce zieloną papeterię. Już raz mi się przydała – do zrobienia zakładki. A że bardzo mi się podoba, postanowiłam znów ją wykorzystać. Tym razem zrobiłam śliczną kartkę urodzinową. Elementy koperty i papeterii przykleiłam w taki sposób, aby kartka wyglądała jak kopertówka. Dołożyłam falbankę, kwiatki z perełkami, listki, własnoręcznie złożone różyczki oraz napis. Całość dopełnia biała wstążka wiązana w kokardkę. Jestem z tej kartki bardzo dumna!

Pozdrawiam :)Kartka urodzinowa

Poproszono mnie o zrobienie kartki urodzinowej. Od razu wiedziałam, że wykorzystam moje nowe nabytki – dziurkacz i kwiatki. Kartka miała być prosta, delikatna i z kolorem fioletowym – chyba się udało ;)Kartka na urodziny

Pogoda wciąż nie rozpieszcza, więc postanowiłam zrobić kolejną kartkę – tym razem urodzinową. Zdecydowałam, że w kompozycji dominować będzie mój ulubiony – fioletowy kolor. Do tego dołożyłam śliczny żółty kwiatek z perłą w środku i kilka wyciętych przeze mnie gałązek. Fioletowy guziczek w lewym, dolnym rogu jest w rzeczywistości jaśniejszy. Kartka nie do końca wyszła tak jak chciałam, ale nie jest źle.

Pozdrawiam :)