Kartka ślubna na zamówienie

Poproszono mnie o zrobienie kartki ślubnej. Naprawdę długo się nad nią zastanawiałam, tworzyłam różnego rodzaju kompozycje, ale za każdym razem coś mi nie pasowało. Dopiero dziś rano stwierdziłam, że koniec z marudzeniem, czas zrobić kartkę. Od samego początku miałam wielki problem z tłem, dlatego postanowiłam, że go jednak nie będzie. Wszystkie elementy przykleiłam na kartkę z tłoczeniami. Obrazek ściągnęłam z internetu, wycięłam ozdobną ramkę, pod którą włożyłam duże, zielone kwiaty z serii „Back to Basics II” firmy Dovecraft  (średnica 6 cm), różyczki złożyłam sama według tego kursu. Całość dopełnia wstążka z obrączkami i napisem.

Mam nadzieję, że kartka spodoba się osobie zamawiającej, a młodej parze życzę dużo miłości i pomyślności :)Kartka ślubna

Długo zastanawiałam się jak zrobić ładną ślubną kartkę, którą młoda para zapamięta. Pomysł przyszedł tuż przed zaśnięciem, ale byłam zbyt zmęczona, żeby go zrealizować. Dopiero następnego dnia zabrałam się za wycinanie i klejenie. Zależało mi, aby postaci na kartce przypominały młodą parę. Udało się tylko z panem młodym – Stasiu w rzeczywistości ma kręcone włosy, dosłownie wygląda jak amorek. Trochę męczyłam się z przyklejaniem koralików, ale udało się.

Jestem bardzo zadowolona z tej kartki. Nie dosyć, że sama wymyśliłam jak ma wyglądać, to jeszcze wszystko wygląda lepiej, niż to sobie wyobrażałam.

Podziwiajcie ;)